Samsung WW90K5410UW/AH A+++ 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model WW90K5410UW
3.665,00 TL
3.500,00 TL %5 İndirimli
Tek Çekim 3.395,00 TL
Havale/EFT 3.395,00 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Samsung WW90K5410UW/AH A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi
 
 

Dijital inverter teknolojileri ile geliştirilmiş motora sahip olan Samsung WW90K5410UW/AH A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi; üstün enerji verimliliği, minimum çalışma gürültüsü ve uzun ömürlü performansı sayesinde tüm ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamayı hedefliyor. Fırça kullanımını ortadan kaldıran ve bu sayede aşınma oranını en aza indirerek dayanıklılığı maksimum düzeye çıkaran inverter motor tasarımı, 10 yıllık garanti ile desteklenerek güvenilirliğini kanıtlıyor. Daha güçlü ve daha sessiz çalışma performansına rağmen sıradan bir motora oranla çok daha az enerji tüketimi sağlayan güçlü mıknatıslar sayesinde hem çevreyi hem de bütçenizi en iyi şekilde koruma altına alabilirsiniz. 

Güçlü, Dayanıklı ve Konforlu Çamaşır Makinesi 

 • 9 kilograma kadar yıkama kapasitesine sahip olan Samsung A+++ Çamaşır Makinesi, tüm giysileri ve nevresim benzeri ağır kumaşları kolaylıkla sığdırma şansı veriyor. 
 • Samsung tarafından özenle geliştirilen Add Wash akıllı kapak tasarımı, kullanımı çok daha konforlu hâle getiriyor. Bu gelişmiş tasarım özelliği sayesinde eklemeyi unuttuğunuz kıyafetleri makineyi çalıştırdıktan sonra dahi kolay ve hızlı bir şekilde yerleştirebilir; hatta, dilerseniz elde yıkadığınız kıyafetleri durulama veya kurutma evrelerinde ekleyebilirsiniz. 
 • Eco Bubble köpüklü yıkama teknolojisi, çamaşırların düşük sıcaklıklarda dahi en etkin şekilde temizlenmesini sağlıyor. Çamaşır deterjanını köpüğe dönüştüren ve kumaşa hızlıca nüfuz ederek lekeleri çıkarmasını sağlayan bu gelişmiş yıkama teknolojisi, aynı zamanda hassas kumaşları koruyarak uzun ömürlü kullanım şansı veriyor. 
 • Daha yoğun kirler ve inatçı lekeler için geliştirilmiş olan "Yoğun Leke Çıkartma" özelliği, çamaşırların köpük içerisinde tamamen ıslanarak bir süre beklemesini sağlıyor. Bu sayede lekeyi yumuşatarak derinine işleyen köpükler, zorlu kirleri dahi etkili şekilde temizliyor. 
 • Akıllı kontrol özelliği sayesinde sıradan bir makineden çok daha fazlası olmayı başaran Samsung A+++ 1400 Devir Çamaşır Makinesi, konforlu kullanım deneyimini en üst düzeyde yaşatıyor. Otomatik hata izleme sistemi ile ortaya çıkan her problemi algılayan ve tanımlayan Akıllı Kontrol özelliği, çamaşır makinesini bir akıllı telefon uygulaması üzerinden kontrol etme şansı da sunuyor. 
 • Yıkama sırasında 53 dB sıkma sırasında 74 dB ses seviyesi ile çalışan Samsung çamaşır makinesi modeli, beklentileri her yönden karşılayan bir cihaz oluyor. 
 • Gecikmeli Bitirme, Hızlı Yıkama, Çocuk Kilidi gibi daha pek çok özellik sayesinde konforlu kullanım imkanlarını artıran Samsung çamaşır makinesi ile baştan sona ayrıcalıklı bir deneyim yaşayabilir; sıradan bir çamaşır makinesinden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. 

En Son Teknolojilerle Geliştirilen Teknik Detaylar 

 • Ürün Boyutları (YxGxD): 85 x 60 x 55 cm  
 • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 130 kWh 
 • Yıllık Su Tüketimi (lt/yıl): 9400 lt 
 • Yıkama / Sıkma Ses Seviyesi (dB): 53 dB / 74 dB 
 • Ek Özellikler: Hızlı Yıkama, Zaman Erteleme, Ön Yıkama, Hassas Program 

Alışılmışın Dışında Bir Tasarım 

Üstün yıkama ve yoğun leke çıkarma teknolojileri ile geliştirilen Samsung çamaşır makinesi modeli, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı başarıyor. Garanti belgesi ve kullanım kılavuzu ile birlikte satışa sunulan model, uzun yıllar boyu güvenli kullanım imkanı yaratıyor. 

Yenilikçi Cihaz Tasarımları 

Kurulduğu ilk günden bu yana hayatın her alanını kolaylaştırmayı hedefleyen Samsung, yenilikçi cihaz tasarımları ile kullanıcıların beklentilerini karşılamayı başarıyor. Profesyonel satış stratejilerine sahip olan teknolojik cihaz firması, tüm kullanıcı profillerine yönelik tasarımları ile alanının lider firmalarından biri oluyor.

Güvenilir, Şık ve Tasarruflu  

Bubble Soak Köpükte Bekletme ve EcoBubble Köpükle Yıkama Teknolojisi ile tasarlanan Samsung çamaşır makinesi, standart bir makineye oranla üst düzey leke çıkarma performansı sergiliyor. Dijital İnverter Motor teknolojisi ile yüksek enerji verimliliği sağlayan S

Samsung WW90K5410UW/AH A+++ 9 Kg 1400 Devir AddWash Akıllı Kapak Teknolojili Çamaşır Makinesi ile hem güçlü hem tasarruflu bir modele sahip olabilirsiniz. 


Önemli Not: Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, lütfen size en yakın yetkili servisi arayınız. Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır; aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalacaktır.

 
Dilediğin zaman çamaşır ekleme
AddWash™ Akıllı Kapak Teknolojisi sayesinde yıkama işlemi başladıktan sonra, dilediğiniz zaman* gözden kaçmış bir çorap veya temizlenecek bir gömlek gibi unuttuğunuz çamaşırları ekleyebilirsiniz. Ayrıca AddWash™ Akıllı Kapak Teknolojisi ile sadece unutulan çamaşırları değil, ilave deterjan ve yumuşatıcıyı eklemek de mümkün. Durulamak veya sıkmak için elle yıkanmış giysileri de kolayca ekleyebilirsiniz.
* AddWash™ kapağı sadece tambur içi sıcaklığı 50°C’nin altındayken açılır.
Güçlü Temizlik
Eco Bubble™ Köpükle Yıkama Teknolojisi, düşük sıcaklıklarda bile güçlü temizlik sağlar*. Deterjan köpüklere dönüşür, kumaşa hızlı bir şekilde nüfuz eder, kiri kolayca temizler ve enerji tasarrufu sağlar.**
* IEC 60456-2010/ standartlarına göre, 4kg Yıkama Yükü ile, Süper Eko Yıkama soğuk programı (WF80F5E5U4W) ve Eco Bubble (WF0702WKU) özelliği olmayan geleneksel makinenin Pamuklu 40°programına göre test edilmiştir.** Bireysel sonuçlar farklılık gösterebilir.
Yoğun Leke Çıkartma
Köpükte Bekletme (Bubble Soak) Teknolojisi, kan gibi inatçı lekeleri çıkarmaya yardımcı olur. Kıyafetler aktif köpüklerin içinde bekler, böylece kir ve lekeler yumuşar ve etkili şekilde çıkartılır.*
* IEC 60456 – 5. Versiyon / Köpükte Bekletme ile yıkama (WW6000J F500E) ile Pamuklu Soğuk Su/40/60° (9 kg Yıkama Yükü), Sentetik 40° (4 kg yıkama yükü) köpükte bekletme olmadan (WW3000J Aegis Slim).
Garantili Dayanıklılık
Dijital İnverter Motor, üstün enerji verimliliği sağlar, sessiz çalışır ve 10 yıl garantilidir.*
* Almanya’daki Elektrik, Electronik ve Bilgi Teknolojileri Derneği (Verband Deutscher Elektrotechniker – VDE) tarafından dayanıklılık sertifikası verilmiştir.
 
Kolay Sorun Giderme
Otomatik hata izleme sistemi olan Akıllı Kontrol (Smart Check) sorunları tespit eder ve akıllı telefon uygulaması* kullanarak kolay sorun giderme çözümleri sunar. Böylece size zaman kazandırır.
* iOS ve Android cihazlarda kullanılabilir. Wi-Fi bağlantısı gereklidir.
 
 
 •  
9 kg Yıkama Kapasitesi 
Beyaz
Gövde rengi
Siyah Kristal
Kapak
LED
Panel Görünümü
 
Özellikler ve teknik özellikler, önceden haber verilmeden değiştirilebilir. Bazı Samsung Akıllı TV özellikleri, kişisel bilgilerin alınması ve kullanılmasına açıkça onayınız olmadan kullanılmamaktadır.

* Önemli özellik, Önemli Teknik Özelliklerden farklı olabilir
 
 
Buharlı Yıkama Yok
Çocuk Kilidi Var
Derinlik (cm) 55
Ek Özellikler Hassas Program, Hızlı Yıkama, Ön Yıkama, Zaman Erteleme
Enerji Sınıfı A+++
Enerji Tüketimi (kWh/yıl) 130
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 60
Kontrol Paneli Dijital
Kurutma Kapasitesi (Kg) Yok
Kurutma Özelliği Yok
Maksimum Devir Hızı 1400
Renk Beyaz
Sıkmada Ses Seviyesi (dB) 74
Yıkama Kapasitesi 9 kg
Yıkama Ses Seviyesi (dB) 53
Yıllık Su Tüketimi (lt) 9400
Yükseklik (cm) 85