.

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim ne zaman kargoya teslim edilecek?

Küçük ev aleti ve 30 desi boyutundan küçük olan tüm ürünler 2 iş gününde Yurtiçi Kargo firmasına teslim edilmektedir. Beyaz Eşya, Televizyon ve Klima grubundaki tüm ürünler 4 iş günü içerisinde Horoz Lojistik firmasına teslim edilmektedir.

Siparişim ne zaman adresime ulaşır? 

Tüm siparişler İzmir'den kargolanmaktadır. Kargoya teslim tarihinden itibaren, Yurtiçi Kargo ortalama 3 iş günü içerisinde siparişlerinizi adresinize teslim etmektedir. Horoz Lojistik firması büyükşehir statüsündeki illerimize ortalama 6 iş günü, diğer il ve tüm taşra ilçelere ortalama 9 iş gününde ürünü teslim etmektedir.

Ürün evime teslim edilecek mi?

Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler, kata teslim edilmek üzere kargo firmalarına teslim edilmektedir. Kata teslim bedeli firmamız tarafından istisnasız tüm siparişler için kargo firmasına ödenmektedir. Yurtiçi kargo 30 desi boyutundan büyük / hacimli veya 30 kg 'dan daha ağır ürünleri kata teslim etmemektedir. Horoz Lojistik firması tüm ürünleri kata teslim etmektedir.

Kargo firması ürünü kata teslim etmiyor?

İnşaat halindeki binalarda kata teslimat işlemi yapılmamaktadır. Ayrıca özellikle buzdolabı gibi dikey ve geniş ürünlerin taşınması için merdiven genişliğiniz ürüne zarar verecek derecede dar ise, kata teslim işlemi yapılmamaktadır.