Braun PurAroma 7 KF 7120 Filtre Kahve Makinesi

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model KF 7120

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!


Braun PurAroma 7 KF 7120 Filtre Kahve Makinesi

 

PurAroma 7 - Braun kahve makinelerinin en yenisidir. Mükemmel kahve teknolojisi, programlanabilir fonksiyonları ile ayrıcalıklı tasarım ve kişiselleştirme güne çok iyi bir başlangıç için.
 
Herhangi Braun kahve makinesi gibi PurAroma 7 modellerinin OptiBrewSystem ile donatılmıştır. Bu teknoloji öğütülmüş kahvenin sıcaklığını,zaman ve çıkarma optimize eder ve mükemmel dengeli bir tat sağlar.
Sıcak cezve kokusu sayesinde size demleme işlemi sonrasında uzun yararlanabilirler. Braun yeni kahve makineleri ile, zevke uygun kahve özelleştirebilirsiniz.

Ekstra geniş LCD ekranda kolay - sadece bir düğme gücü, miktarı ve demleme süresi noktasını seçmek için evinize gelecek.

 


OptiBrewSystem
 
Bu teknoloji öğütülmüş kahvenin sıcaklığını, bira zaman ve çıkarma optimize eder ve mükemmel dengeli bir tat sağlar - Her gün.
12-Tassen Aroma-Kanne

 


12 fincan aroması kap
 
Kahverengi aroması pot ile bira sonra bile uzun kahvenin tadını çıkarabilir. Pot özel şekil ve kapakta küçük bir delik, sıcaklık ve kahve kokusu sayesinde zamanla korunur.
Einstellbare Kaffeestärke

 


Ayarlanabilir kahve mukavemeti
 
Ayarlanabilir kahve gücü zevkinize kahve yoğunluğunu ayarlamak için izin verecektir. Normal veya güçlü - sadece tek bir dokunuşla karar verir.
1- 4 Tassen Einstellung

 


Ayarı 1- 4 bardak
 
Bakılmaksızın pişirme kaç bardak içinde, mükemmel kahve tadını çıkarın. 1-4 bardak özelliği kahve küçük miktarlarda pişirmek için izin verir. Sıcaklık ve aroma ödün vermeden.
24-Stunden-Timer

 


24 saat zamanlayıcı
 
Taze demlenmiş kahve uyanın. 24 saat zamanlayıcı Program ve makine istenilen zamanda otomatik kahve hazırlar.
Entkalkungsanzeige

 

Kireç çözme
 
en iyi kahve aroması kireç çözücü göstergeli kolaydır korumak. Mükemmel kahve uzun ömürlü için - ünite descaling gerektiğinde bu belirtir.
Premium LCD Display

 

Prim LCD Ekran
Daha kolay, daha küçük, büyük. Yeni PurAroma 7 modellerinde ekstra geniş LCD ekran ve kullanıcı dostu tuşları bulunuyor.
Anti-Tropf-System

 

Damlama önleyici sistem
 
Hayır bekle. Braun kahve makineleri bira taze kahve sırasında herhangi bir zamanda yiyebilirsiniz ile. Cezve çalışmasının aroması çıkartırken otomatik olarak durur - damlayan olmadan.

  •  
Bardak sayısı: 12
Otomatik kapanma: Evet

OptiBrew Sistemi: Evet

Kablo sarıcı: Evet
Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Evet
  • braun logo ile ilgili görsel sonucu